moderování firemní večírek, svatba, ozvučení akce

Hudba na váš firemní večírek, svatbu, maturitní ples

Hudba na firemní večírek, svatbu, maturitní ples

V mém hudebním archivu je více než 1000 největších hitů mnoha žánrů s převážným zaměřením na světové pop hity 60. - 90.let. K dispozici mám ale i hudbu současnou a bohatý archiv českých a slovenských písniček.

Můžete si být jisti, že tato kombinace zajistí na vaší akci kvalitní zábavu. Je to léty praxe prověřené. Na osvědčené známé hity si 100% rádi zatančí příslušníci několika generací od dětí, teenagerů, přes rodiče až po prarodiče. Hudbu vždy přizpůsobím vašim konkrétním přáním a daným okolnostem.

Zahraniční hudba na firemní večírek, svatbu, maturitní ples

Zahraniční hudba na firemní večírek, svatbu, maturitní ples

V nabídce jsou hity od takových legend jako jsou ABBA, Boney M, Michael Jackson, Madonna, Modern Talking, Ricchi e Povery, Roxette, Cher, Kylie Minoque, Snap, Depeche Mode, Simon and Gargunkel, Village People, Gypsy Kings, Erasure, Ricky Martin, East 17, Rick Astley, Beatles, Eurythmics, Bad Boys Blue a mnozí další.

Z novější hudby nabízím inteprety jako je Lady Gaga, Rihana, Black Eyed Peace, Safri Duo, Kid Cudi, David Guetta, Bob Sinclar, Robbie Williams, Morandi atd.

Česká hudba na firemní večírek, svatbu, maturitní ples

Česká hudba na firemní večírek, svatbu, maturitní ples

Z českých a slovenských interpretů patří do mé nabídky Helena Vondráčková, Karel Gott, Hana Zagorová, Michal David, Stanislav Hložek a Petr Kotvald, Těžkej Pokondr, Ilona Csáková, Iveta Bartošová, Holki, Lucie Bílá, Petr Muk, Děda Mládek Ilegal Band, Václav Neckář, Waldemar Matuška, Michal Tučný, Petr Novák, Nightwork, Xindl X, Kabát, Miroslav Žbirka, Peter Nagy a mnozí další.

Pro klidnější akce nebo starší generaci je možné zařadit interprety, jako jsou Jakub Smolík, Věra Martinová, Naďa Urbánková, Petr Spálený, Rangers, Keks, Petra Černocká, Karel Zich, Triky a pověry, Honza a František Nedvědovi, Brontosauři, Petr Rezek, Karel Černoch a podobně.

Hudba na dětské akce

>Hudba na dětské akce

Pokud pořádáte pro děti vašich zaměstnanců nebo klientů dětský den, karneval nebo mikulášskou besídku, mám v nabídce také rozsáhlou sbírku dětských a pohádkových písniček, bez kterých se žádná dětská akce neobejde.

Děti si budou moci zaskotačit na písničky od Dády Patrasové, Maxim Turbulenc, ale i na pohádkové hity jako Létající Čestmír, Královské ragga, Hlupáku najdu tě, Včelka mája, Saxana, Mrazík, Šmoulové, Princezna ze mlejna, Dělání, Když se načančám a spoustu dalších, které děti, ale i jejich rodiče dobře znají.

Objednávka moderování maturitního plesu
Moderátor Svatební DJ a moderátor

Aktuální videa a fotografie z akcí, ohlasy klientů jsou na Facebooku.


"Zdravím :) píšu jakožto účastník svatby z 11.6. 2011 v Děčíně. Absolutně nejlepší svatba, a to hlavně díky bezkonkurenční práci DJe Georgana! Všichni svatebčané, se kterými jsem to probíral, se jednohlasně shodli na tom, že to byla nejlépe odmoderovaná svatba. DJ odvedl svou práci nad rámec - kvízy pro novomanžele, soutěže, dražba... postaral se o to, že svatba byla nezapomenutelná a za všechny účastníky strašně moc děkuju! Nejlepší DJ na svatbu, jestli nebude na té Vaší, budete litovat. ;) díky!"

Daniel Vitouš - další ohlasy zde

"Zdravíme toho najlepšieho "dídžeja" široko ďaleko!!! Jirko hrozne ti ďakujeme za fantastickú zábavu, nie si len super zabávač, ale i super človek, všetci ťa strašne chválili a děti boli nadšené z tých balónikových pejskov. Mne sa strašne páčil kvíz a celá tvoja projekcia. Dokonale si sa k nám hodil :-DD Klobúk dole, že si s nami vydržal skoro až do piatej. ďakujeme ďakujeme ďakujeme. pusu. papa. "

Andy a Koki - další ohlasy zde