DJ NA PLES

Chcete mít ples, na který se nezapomíná? Nyní máte skvělou příležitost, mít k běžné kapele ještě diskotéku s největšími hity všech dob. To znamená více žánrů, více skvělé zábavy a vynikající atmosféru za výhodnou cenu.


Ples, a to nejen ten maturitní, je velká společenská událost. Lidé, kteří na něj přicházejí, očekávají, že se budou dobře bavit a budou si z plesu odnášet příjemné vzpomínky. Z vlastních zkušeností i vyprávění vím, že častokrát pořadatelé objednají kapelu, která dělá více přestávek, než aby hrála. Večer je pak nudný a nezáživný.

Tzv. "hluchá" místa v době, kdy kapela odpočívá může vhodně vyplnit právě diskžokej, který udrží publikum ve varu, případně může přijít na řadu v závěrečné části celého plesu, jako další bod programu. Pokud navíc spojíte výhody diskžokeje a moderátora dohromady, ušetříte peníze a odpadne vám spousta dalších starostí.

dj moderování plesu

"Ahoj Jirko, chtěla jsem ti moc poděkovat. Byl jsi vážně úžasný. Všem se tvoje moderování líbilo. Budu tě doporučovat! A taky děkuju za pomoc a trpělivost s naší třídou."
Nella Schussová, SSŠUD Praha - další ohlasy zde

  • Tančete na hity 60.- 90. let, současnou hudbu i CZ a SK hity.
  • Můžete využít více než 1000 nejznámějších skladeb různých žánrů.
  • Pobaví se všechny generace od teenagerů, přes rodiče až po babičky.
  • Atmosféru dokreslí moderní laser a LED světelné efekty.
  • Na plese vám nejen udělám diskotéku, ale také váš ples rád odmoderuji.
  • Využijte více než 15 let mých zkušeností s moderováním a diskotékami.
  • Objednáním moderování a diskotéky ušetříte několik tisíc korun.

Někdy se stává, že kapela objednaná na ples je zaměřená na jeden hudební žánr. Na rockovou hudbu nebo jen na dechovku a klasiku. V tu chvíli se bohužel baví jen omezená část návštěvníků plesu. Diskotéka, která běží souběžně ve vedlejším sále nebo probíhá na hlavním sále v době, kdy kapela odpočívá, váš ples obohatí. Výrazným způsobem se tak rozšíří hudební žánr, u kterého se bude bavit více návštěvníků vašeho plesu. A vaším cílem určitě je, aby se dobře bavilo, co nejvíce lidí.

Bonus na diskotéku

Bonusy pro vás

Při závazné objednávce získáte zdarma podrobný návod jak uspořádat nejlepší maturitní ples – praktické rady, tipy a postupy, co všechno zařídit a na co nezapomenout nebo jak nenaletět na nereálné nabídky.

Zdarma vám poradím jak na plese vydělat co nejvíce peněz, aby se vám zaplatily náklady na jeho uspořádání.

Budete-li chtít, můžeme společně udělat zábavnou soutěž pro návštěvníky. Zdarma přijedu, vše rychle zapojím a zábava může začít.

V případě zájmu mohu zajistit konfetový ohňostroj nebo svítící náramky.

Cena za firemní večírek

Cena

Základní cena je 5 900 Kč za večer.

V případě objednání diskotéky a zároveň i moderování plesu zaplatíte jen 9 900 Kč místo běžných 12 000 Kč za dvě služby. Využijte výhodnější balíček služeb 2 v 1.

Objednávka moderování maturitního plesu
Moderátor Svatební DJ a moderátor

Aktuální videa a fotografie z akcí, ohlasy klientů jsou na Facebooku.


"Zdravím :) píšu jakožto účastník svatby z 11.6. 2011 v Děčíně. Absolutně nejlepší svatba, a to hlavně díky bezkonkurenční práci DJe Georgana! Všichni svatebčané, se kterými jsem to probíral, se jednohlasně shodli na tom, že to byla nejlépe odmoderovaná svatba. DJ odvedl svou práci nad rámec - kvízy pro novomanžele, soutěže, dražba... postaral se o to, že svatba byla nezapomenutelná a za všechny účastníky strašně moc děkuju! Nejlepší DJ na svatbu, jestli nebude na té Vaší, budete litovat. ;) díky!"

Daniel Vitouš - další ohlasy zde

"Zdravíme toho najlepšieho "dídžeja" široko ďaleko!!! Jirko hrozne ti ďakujeme za fantastickú zábavu, nie si len super zabávač, ale i super človek, všetci ťa strašne chválili a děti boli nadšené z tých balónikových pejskov. Mne sa strašne páčil kvíz a celá tvoja projekcia. Dokonale si sa k nám hodil :-DD Klobúk dole, že si s nami vydržal skoro až do piatej. ďakujeme ďakujeme ďakujeme. pusu. papa. "

Andy a Koki - další ohlasy zde