OZVUČENÍ AKCÍ – PREZENTACE, KONFERENCE, MÍTINKY, FIREMNÍ AKCE

Ozvučení vaší prezentace, konference, promo akce, mítinku nebo jakékoliv jiné firemní akce bude pro vás nyní snadné.

  • Značková aparatura zajistí čistý a plný zvuk, výbornou srozumitelnost řečníků i kvalitní zvuk reprodukované hudby.
  • Hudba může znít jen jako příjemný podkres k dotvoření atmosféry, ale také v dostatečné hlasitosti k tanci a zábavě.
  • Aparatura je vhodná do menších kulturních zařízení nebo do uzavřených prostor pro 10 až 300 lidí nebo pro ozvučení vašeho výstavního stánku, případně menší akci v otevřeném prostoru např. před obchodním centrem nebo v rámci nějaké outdoorové akce pro vaše zaměstnance a klienty.

Jakou zvukovou aparaturu a světla můžete využít?

  • Reproduktory jsou na stojanech, dosahují celkového výkonu 700W a hlasitosti až 127db, která se vyrovná hlasitosti sirény!
  • K dispozici vám jsou dva CD přehrávače a dva bezdrátové mikrofony a možnost připojení např. notebooku nebo MP3 přehrávače do mixpultu.
  • Tuto zvukovou aparaturu je možné dle požadavků rozšířit ještě o doplňkový mixážní pult pro zapojení několika šňůrových mikrofonů pro slovo a zpěv nebo několika hudebních nástrojů, například kláves nebo akustické kytary.
  • 5x moderní LED světelné efekty s barevnými světelnými paprsky.
  • Využijte více než 15 let mých zkušeností s moderováním a diskotékami.

Bonus na ozvučení firemní akce

Bonusy pro vás

Při ozvučení akcí si neúčtuji žádné cestovní náklady. Dopravu hudební a zvukové aparatury na vaší akci máte zcela zdarma! Přijedu, zapojím a může se začít.

Cena za ozvučení firemní akce

Cena

Základní varianta zvukové aparatury stojí 5 900 Kč za den, rozšířená 7 900 Kč za den. Při několikadenních akcích nebo dlouhodobějším kontraktu je možné poskytnout na využití zvukové aparatury výraznou slevu!Objednávka moderování maturitního plesu
Moderátor Svatební DJ a moderátor

Aktuální videa a fotografie z akcí, ohlasy klientů jsou na Facebooku.


"Zdravím :) píšu jakožto účastník svatby z 11.6. 2011 v Děčíně. Absolutně nejlepší svatba, a to hlavně díky bezkonkurenční práci DJe Georgana! Všichni svatebčané, se kterými jsem to probíral, se jednohlasně shodli na tom, že to byla nejlépe odmoderovaná svatba. DJ odvedl svou práci nad rámec - kvízy pro novomanžele, soutěže, dražba... postaral se o to, že svatba byla nezapomenutelná a za všechny účastníky strašně moc děkuju! Nejlepší DJ na svatbu, jestli nebude na té Vaší, budete litovat. ;) díky!"

Daniel Vitouš - další ohlasy zde

"Zdravíme toho najlepšieho "dídžeja" široko ďaleko!!! Jirko hrozne ti ďakujeme za fantastickú zábavu, nie si len super zabávač, ale i super človek, všetci ťa strašne chválili a děti boli nadšené z tých balónikových pejskov. Mne sa strašne páčil kvíz a celá tvoja projekcia. Dokonale si sa k nám hodil :-DD Klobúk dole, že si s nami vydržal skoro až do piatej. ďakujeme ďakujeme ďakujeme. pusu. papa. "

Andy a Koki - další ohlasy zde