O mně

Jmenuji se Jiří Svoboda a jsem rozhlasový a televizní moderátor a diskžokej. Při hudebních produkcích vystupuji jako DJ Georgano.

Moje kariéra moderátora a diskžokeje začala už v roce 1995 a pokračuje úspěšně dodnes. Za více než 15 let jsem prošel řadou médií, odmoderoval stovky akcí a odehrál neméně tolik diskoték, firemních akcí a svatebních večírků.

Kromě působení v rádiích a televizích (ČRo, ČT24, Genus TV – Prima, rádio Blaník...) jsem také několik let pracoval v oblasti public relations. Mohu vám tedy nabídnout své dlouholeté zkušenosti.

Zkušeností moderátora

Na vaši akci přijedu kamkoliv v České republice. Nemám žádné zvláštní požadavky a jsem připraven vám splnit téměř každé přání. Zaručuji spolehlivost, důkladnou přípravu podle vašich představ o akci a rád se postarám o to, aby se vaši hosté dobře bavili.

Svatba hudba a disco

Objednávka moderování maturitního plesu
Moderátor Svatební DJ a moderátor

Aktuální videa a fotografie z akcí, ohlasy klientů jsou na Facebooku.


"Zdravím :) píšu jakožto účastník svatby z 11.6. 2011 v Děčíně. Absolutně nejlepší svatba, a to hlavně díky bezkonkurenční práci DJe Georgana! Všichni svatebčané, se kterými jsem to probíral, se jednohlasně shodli na tom, že to byla nejlépe odmoderovaná svatba. DJ odvedl svou práci nad rámec - kvízy pro novomanžele, soutěže, dražba... postaral se o to, že svatba byla nezapomenutelná a za všechny účastníky strašně moc děkuju! Nejlepší DJ na svatbu, jestli nebude na té Vaší, budete litovat. ;) díky!"

Daniel Vitouš - další ohlasy zde

"Zdravíme toho najlepšieho "dídžeja" široko ďaleko!!! Jirko hrozne ti ďakujeme za fantastickú zábavu, nie si len super zabávač, ale i super človek, všetci ťa strašne chválili a děti boli nadšené z tých balónikových pejskov. Mne sa strašne páčil kvíz a celá tvoja projekcia. Dokonale si sa k nám hodil :-DD Klobúk dole, že si s nami vydržal skoro až do piatej. ďakujeme ďakujeme ďakujeme. pusu. papa. "

Andy a Koki - další ohlasy zde