Moderování firemní akce Praha

Firemní večírek a hudba patří neodlučitelně k sobě, a jelikož se na firemním večírku schází nejen vaši kolegové, ale i vaši šéfové, chcete, aby vše proběhlo hladce a hudba ladila všem přítomným.

Moderování firemní akce Praha

Diskotéka na firemním večírku není totéž, co diskotéka pro teenagery. Zde se scházejí vaši zaměstnanci, kolegové, obchodní partneři. Právě takovému publiku je nutné hudbu přizpůsobit. Široký repertoár a schopnost vhodně skloubit hudbu a slovo je základní dovednost DJ a moderátora na profesionální úrovni.

Moderování firemní akce Praha

"Výborný, výborný výborný! I šéfka byla spokojená, tak Vás mám objednat i na příště. Jirko, hodím Vám termín do mailu. Těšíme se! PS: holky se přímlouvají za více Lady Gaga. Díky!"
Jana Z. - další ohlasy zde

  • K dispozici je vám archiv s více než 1000 nejznámějších skladeb především populární hudby.Disco, firemní večírek a hudba
  • Hity ze 60.- 90.let, současné hity i české a slovenské písničky.Moderování firemní akce Praha
  • Kvalitní aparatura zajistí dobrou srozumitelnost řečníků i výborný zvuk reprodukované hudby.
  • Atmosféru podpoří profesionální LED světelné efekty.Firemní večírek, disco a hudba
  • Hudbu můžete využít i jen pro dokreslení příjemné atmosféry, ale také pro volnou zábavu s tancem.
  • Využijte více než 15 let mých zkušeností s moderováním a diskotékami.Párty, firemní večírek a hudba

Na vaší firemní akci, párty nebo vánoční večírek si můžete objednat kapelu a jistě se tím blýsknete před zaměstnanci i obchodními partnery. Připravte si ale mnohem vyšší obnos...platí zásada "čím vyšší počet hudebníků, tím vyšší náklady".
Diskžokej-moderátor je jen jedna osoba, a proto vám v rozpočtu zůstane více peněz na občerstvení, drinky zdarma, dalšího účinkujícího a nebo šéfovi prostě předáte nižší účet za akci.

Kapela hraje, ale nevyhovuje vám repertoár? Na změnu je už bohužel pozdě. Diskžokej jen vymění CD dle vašeho přání a párty pokračuje.

Chcete se v klidu pobavit a ne jen překřikovat kapelu? Diskžokej stáhne hlasitost, kapela bohužel ubrat nemůže.

Bonus na firemní večírek

Moderování firemní akce nejen Praha

Neúčtuji si žádné náklady na dopravu. Přijedu vždy s dostatečným časovým předstihem, tak aby veškerá technika byla včas připravena. Moderování firemní akce PrahaPro účastníky vašeho večírku mohu připravit soutěže. Samozřejmostí je i možnost provést vaši akci mluveným slovem na profesionální úrovni rozhlasového a televizního moderátora.

Cena za firemní večírek

Cena Moderování firemního večírku Praha

Moderování firemní akceCena se stanovuje dohodou dle konkrétních požadavků a kritérií. Navrženou cenu lze i přizpůsobit rozpočtu na vaši firemní akci.

Moderování firemního večírku Praha

Objednávka moderování firemního večírku
Moderátor Svatební DJ a moderátor

Aktuální videa a fotografie z akcí, ohlasy klientů jsou na Facebooku.


"Zdravím :) píšu jakožto účastník svatby z 11.6. 2011 v Děčíně. Absolutně nejlepší svatba, a to hlavně díky bezkonkurenční práci DJe Georgana! Všichni svatebčané, se kterými jsem to probíral, se jednohlasně shodli na tom, že to byla nejlépe odmoderovaná svatba. DJ odvedl svou práci nad rámec - kvízy pro novomanžele, soutěže, dražba... postaral se o to, že svatba byla nezapomenutelná a za všechny účastníky strašně moc děkuju! Nejlepší DJ na svatbu, jestli nebude na té Vaší, budete litovat. ;) díky!"

Daniel Vitouš - další ohlasy zde

"Zdravíme toho najlepšieho "dídžeja" široko ďaleko!!! Jirko hrozne ti ďakujeme za fantastickú zábavu, nie si len super zabávač, ale i super človek, všetci ťa strašne chválili a děti boli nadšené z tých balónikových pejskov. Mne sa strašne páčil kvíz a celá tvoja projekcia. Dokonale si sa k nám hodil :-DD Klobúk dole, že si s nami vydržal skoro až do piatej. ďakujeme ďakujeme ďakujeme. pusu. papa. "

Andy a Koki - další ohlasy zde