Dětská diskotéka, Dj dětská akce a besídka

Myslíte, že uspořádat akci nebo diskotéku pro děti je složité? Spoustu starostí nyní můžete hodit za hlavu. dětská diskotékaS profesionálním moderátorem a diskžokejem v jedné osobě to bude hračka a navíc za rozumnou cenu!


Děti jsou naše radost, a tak pro ně chceme jen to nejlepší. dětská diskotéka Zároveň jsou velmi hravé, rádi tančí a také soutěží. To všechno lze spojit dohromady a vytvořit pro ně párty, oslavu Dne dětí, velkou oslavu narozenin, Mikulášskou besídku nebo karneval. Stačí vám k tomu pouze zkušený profesionální diskžokej a moderátor v jedné osobě.

Dětská diskotéka
  • Skvěle oslavíte Den dětí, užijete si Maškarní karneval, Mikulášskou diskotéku, narozeninovou oslavu nebo jiné dětské akce.
  • Děti budou tančit na ty nejznámější dětské písničky od Maxim Turbulenc, Dády Patrasové nebo Šmoulů.
  • Mohou se těšit také na slavné pohádkové a seriálové hity.
  • Společně uděláme tu nejdelší Mašinku, která projede parketem.
  • Na přání mohou být zajímavé soutěže o dárky.
  • Parket osvítí LED světelné efekty, které umí vykouzlit zajímavé obrazce, které budou děti bavit.
  • Využijte více než 15 let mých zkušeností s moderováním a dětských akcí a diskotékami pro děti.

Není nic krásnějšího než rozzářené dětské oči. Na dětské diskotéce se vaše ratolesti doslova vyřádí. Spousta známých písniček je rozezpívá a roztančí. Budou šťastné, že se jim podařilo vyhrát nějakou drobnost v lehkých soutěžích, pobaví se při kvízech a užijí si zábavu s nafukovacími balonky a zvířátky z tvarovacích balonků.
Bonus na dětskou diskotéku

Bonusy dětská diskotéka

Ze zkušeností vím, že rozpočty na dětské akcedětská diskotéka nebývají veliké, a proto si neúčtuji žádné náklady na dopravu. S dostatečným časovým předstihem přijedu, vše do 20 minut zapojím a zábava bude moci začít.

Na dětské diskotéce dostanou ti nejmenší zdarma nafukovací balonky a nebude chybět ani oblíbený sladký déšť z bonbonů.

dětská diskotékaDle dohody lze na vaše přání zajistit také svítící náramky, které děti doslova zbožňují nebo vystřelovací papírové konfety, které se rozletí vzduchem a děti mezi nimi budou moci poskakovat jako mezi padajícími sněhovými vločkami.

Cena za dětskou diskotéka

Cena dětská diskotéka

Dětskou diskotéku můžete mít už od 5 000 Kč. Cena dětské diskotéky, karnevalu nebo dětské besídky se odvíjí od délky akce, množství očekávaných dětí a vašich konkrétních požadavků.

Objednávka moderování maturitního plesu
Moderátor Svatební DJ a moderátor

Aktuální videa a fotografie z akcí, ohlasy klientů jsou na Facebooku.


"Zdravím :) píšu jakožto účastník svatby z 11.6. 2011 v Děčíně. Absolutně nejlepší svatba, a to hlavně díky bezkonkurenční práci DJe Georgana! Všichni svatebčané, se kterými jsem to probíral, se jednohlasně shodli na tom, že to byla nejlépe odmoderovaná svatba. DJ odvedl svou práci nad rámec - kvízy pro novomanžele, soutěže, dražba... postaral se o to, že svatba byla nezapomenutelná a za všechny účastníky strašně moc děkuju! Nejlepší DJ na svatbu, jestli nebude na té Vaší, budete litovat. ;) díky!"

Daniel Vitouš - další ohlasy zde

"Zdravíme toho najlepšieho "dídžeja" široko ďaleko!!! Jirko hrozne ti ďakujeme za fantastickú zábavu, nie si len super zabávač, ale i super človek, všetci ťa strašne chválili a děti boli nadšené z tých balónikových pejskov. Mne sa strašne páčil kvíz a celá tvoja projekcia. Dokonale si sa k nám hodil :-DD Klobúk dole, že si s nami vydržal skoro až do piatej. ďakujeme ďakujeme ďakujeme. pusu. papa. "

Andy a Koki - další ohlasy zde