Pro hudební produkci a ozvučení akcí nabízím tuto techniku:

Nabídka hudební a světelné aparatury
  • značkové reproduktory RCF na stojanech – plný a kvalitní zvuk
  • double CD s mixpultem – Numark CDMIX2
  • 2 bezdrátové mikrofony
  • 1 šňůrový mikrofon na stojanu
  • 5x LED světelné efekty
  • laserové efekty
  • výrobník mlhy
  • možnost připojení notebooku nebo MP3 přehrávače
aparatura na diskotéky

Světelné efekty na firemní akci, svatební párty, maturitní ples

Nabídka hudební a světelné aparatury aparatura na diskotéky mezera
Ozvučení akce

Jak velkou akci ozvučím

Tato zvuková aparatura je vhodná pro akce v uzavřených prostorech pro cca 200-300 lidí. Je vhodná k ozvučení vašich firemních večírků a jiných akcí, kde potřebujete například dobře slyšet řečníka, ale taky si užít zábavu s reprodukovanou hudbou. Touto zvukovou aparaturou je zároveň možné kvalitně ozvučit váš stánek na veletrhu nebo venkovní akci menšího charakteru, např. prezentaci před obchodním centrem atd.

Zvuková aparatura této velikosti je vhodná i pro vaší zábavu na svatbách a jiných rodinných nebo firemních oslavách.

Moderátor Svatební DJ a moderátor

Aktuální videa a fotografie z akcí, ohlasy klientů jsou na Facebooku.


"Zdravím :) píšu jakožto účastník svatby z 11.6. 2011 v Děčíně. Absolutně nejlepší svatba, a to hlavně díky bezkonkurenční práci DJe Georgana! Všichni svatebčané, se kterými jsem to probíral, se jednohlasně shodli na tom, že to byla nejlépe odmoderovaná svatba. DJ odvedl svou práci nad rámec - kvízy pro novomanžele, soutěže, dražba... postaral se o to, že svatba byla nezapomenutelná a za všechny účastníky strašně moc děkuju! Nejlepší DJ na svatbu, jestli nebude na té Vaší, budete litovat. ;) díky!"

Daniel Vitouš - další ohlasy zde

"Zdravíme toho najlepšieho "dídžeja" široko ďaleko!!! Jirko hrozne ti ďakujeme za fantastickú zábavu, nie si len super zabávač, ale i super človek, všetci ťa strašne chválili a děti boli nadšené z tých balónikových pejskov. Mne sa strašne páčil kvíz a celá tvoja projekcia. Dokonale si sa k nám hodil :-DD Klobúk dole, že si s nami vydržal skoro až do piatej. ďakujeme ďakujeme ďakujeme. pusu. papa. "

Andy a Koki - další ohlasy zde